תיאטרון רחוב

תיאטרון הרחוב של עמותת אשכולות בעמק ובהר החל לאחרונה את חזרות התיאטרון יחד עם מתנדבים בני נוער מבתי ספר במגדל העמק. לאחר שיגבשו את הקבוצה ויתנסו שוב במשחק ותרגילי תיאטרון הם יכלו לגבש את הדמויות האהובות עליהם ולהופיע עם הדמויות שלהם ועם מחזות קטנים אחד בפני השני. לאחר כמה חזרות כאלו ירדו אל הרחוב או למקומות ציבוריים ויחלו להופיע בפני קהל מצומצם בכדי להבין מה הפירוש להופיע בפני קהל מזדמן. כל שחקן מהשחקנים ילווה ע"י מתנדב בכדי שיעזור לו להתמצא במרחב.

.לקראת פסטיבל "אומנים ותלמים" במגידו אליו מגיעים מאות אנשים נבחר את הדמויות המתאימות לפסטיבל הזה. כמו, חיות מהחווה, גננים, דחלילים, ארנבים, שפנים, אנחנו מחוברים למחסן תלבושות עשיר ביותר ואנחנו נלביש את החברים שלנו בתלבושות המתאימות. הם יצאו אל החווה החקלאית להכין את הדמויות שלהם. חלק גדול מהשחקנים מכירים את החווה כי הם עובדים בה. הם יסתובבו בחווה בתלבושות שלהם, יוציאו קולות , ישוחחו עם העובדים בחווה. כך הם גם יעשו בפסטיבל עצמו

השחקנים יסתובבו בין האורחים הרבים שיגיעו לפסטיבל, יציגו את בעל החיים שאותו הם מציגים, יברכו את האורחים, ידריכו אותם בין פינות ההפעלה שהחווה מציעה לאותו יום, ישוחחו עם הילדים שמגיעים, יספרו על עצמם על החווה, יעברו איתם בין הדוכנים.

הפסטיבל הבא שיופיעו בו הוא פסטיבל יערות מנשה

לפסטיבל הזה יופיעו כחיות היער, דובים, אריות, נמרים , יתכן וישתמשו באביזרים נוספים, במוסיקה

המופע הבא שישתתפו בו זה חנוכת תערוכת צילום במתנ"ס מגדל העמק , שם יופיעו כצלמים וכדמויות מתוך הצילומים. ויובילו את האנשים לצילומים שצולמו ע"י חבריהם, אנשים עם מוגבלות שכלית.

לעת עתה אנחנו מתוכננים על 3 פסטיבלים אלה. אנחנו מתכננים להשתתף באירועי העיר עפולה, מגדל העמק, טבריה,  ולהופיע שם בהתאם  לנושא האירוע.

התקשרו אלינו:

052-3638114

כתובתנו:

קיבוץ מרחביה 1910000

  • Facebook - White Circle
  • Instagram Social Icon
  • White YouTube Icon